Специфіка роботи залежить від бажання клієнта інволвити спеціаліста в свій продукт. Яким має бути резюме на позицію IT Product Manager. Як складати резюме й готуватися до співбесіди — окрема наука. Правильна відповідь — все залежить від вашого досвіду, позиції, на яку претендуєте, і компанії, куди наймаєтеся. Зазвичай, на позицію Product Manager’a переходять з позицій PM, BA і маркетингу, тобто фахівці, які вже мають певний досвід і розуміють специфіку сфери. Курс ProductМan дає практичні знання, достатні для того, щоб зазначені вище фахівці могли перекваліфікуватися у Product Manager’a.

  • Тим часом, у команди розробки виникають мільйон питань, на які нікому відповісти, тому що продуктовий менеджер уже займається в цей час не менш важливими стратегічними питаннями.
  • Займала позиції від Project Coordinator до Product Operation Lead.
  • Тест складається з 15 питань по одному балу, для проходження тесту необхідно набрати 8 балів.
  • На курсі ви отримаєте чіткі інструкції по роботі над своїм проєктом.
  • Має достатню експертизу, як у WEB-сегменті, так і в розробці додатків Android/iOS.
  • Закритий Telegram-чат, де можна попросити про допомогу спікерів та менторів і поспілкуватися з колегами.
  • Основна їхня роль — обслуговувати, а не створювати і направляти беклог.

Продакт-менеджер може піти одним з двох шляхів кар’єрного зростання. За цією спеціальністю можна розвиватись як на індивідуальному рівні, роблячи все вагоміший внесок у продукт, так і на рівні менеджменту, розвиваючи управлінські навички. В управління продуктом люди приходять із project-менеджерів, тимлідів, аналітиків, маркетологів, дизайнерів та customer care. Отже, оптимальним рішенням буде перехід з іншої професії на позицію Product Manager всередині своєї компанії. Що робити самостійно, а де налаштувати роботу команди? Курс Product Market відповість на всі ці питання і навчить системно просувати IT-продукти.

Ирина Демьяненко Ментор

Знає, як уникнути типових помилок у великих проєктах. В Україні медіанна компенсація продуктового менеджера з досвідом від року та рівнем володіння англійською Intermediate+ в червні 2022 року дорівнювала $3050 на місяць ($36,6 тис. на рік). Важливе розуміння продуктових бізнес-метрик, які потрібні, щоб знати, як функціонує продукт. В управление продуктом люди приходят из project-менеджеров, тимлидов, аналитиков, маркетологов и дизайнеров.

Product Manager в IT

До цього працювала в компанії BUKI, маркетплейсі репетиторів, де займалася підвищенням конверсії та автоматизацією воронки. Досягла великих успіхів у підвищенні конверсії, відносний приріст становив вакансія Product Manager до 30% (з трафіку в заявку та із заявки на оплату). За 6+ років, як Product Manager запустив 10 продуктів, серед яких створення з нуля продукту для економії одного мільйона доларів.

«На моєму досвіді це було від „аналітика на максималках“, до повного допуску до market research, user reserch і навіть залучення до бюджетингу, інвестмент процесів і т. Тести можна проходити в будь-якому порядку і навіть не за один раз. Ви можете завжди продовжити проходження з будь-якого моменту. Так, за попередньою домовленістю з організаторами курсу. Умови поділу платежів обговорюються індивідуально для кожного конкретного випадку. Тож, за таких умов дуже складно не отримати результату, якщо ви дійсно націлені його отримати.

Алиса Половинкина Ментор

Знає, де взяти 1 млн контентного трафіку і що з ним робити. Знає все про тематичні екосистеми і веде близько 10 інстаграм акаунтів. Від себе додам що зараз для продактів критично важливо залишатись на зв’язку і відвідувати всі заплановані мітинги. Порівнюючи себе влітку, коли не було відключень, і зараз, скажу що іноді після пропущеного дня багато часу уходить на те, щоб зрозуміти всі зміни які були за попередній день.

Product Manager в IT

Починав як сейлз, потім пішов в проджекти, був невеликий досвід web development, і десь 4-5 років тому пішов в продакти. Чи відрізняється IT Product Manager в Україні від такого ж фахівця в інших країнах. На курсі ви отримаєте чіткі інструкції по роботі над своїм проєктом.

Product Owner

Ну і часто все залежить від специфіки продуктової роботи, тому тут нема silver bullet. Все життя працював на західних ринках, але локалізував продукти для країн Азії та Латинської Америки. Займається як запуском нових, так і масштабування та зростання існуючих продуктів. Улюблена частина роботи – оптимізація процесів оплати та покращення ретеншену.

Product Management — останнім часом вельми хайпова дисципліна, тому статей написано немало, їх радити не буду. Mentor в Achievers Hub, больше 5 лет работал в Gameloft. Начинал свою карьеру с аналитики, далее перешел в дата аналитику, и в дальнейшем перешел на роль Product Owner.

Dao PM

Працював в компаніях розміром від маленьких стартапів до компаній більше ніж з 100 людьми. Найцікавіше — це усвідомлювати свій вплив на продукт. Це коли менеджер розуміє, що в продукті можна було б покращити, приходить до команди та вони разом реалізують це. Потрібно свою команду привчати до того, що вони спочатку мають пробувати закривати свої питання самостійно.

Product Manager в IT

Спеціалізується на створенні унікальних рішень/функціональності контролю процесів. Має достатню експертизу, як у WEB-сегменті, https://wizardsdev.com/ так і в розробці додатків Android/iOS. CIO з досвідом 6+ років в IT та стартапах, один з яких купив Microsoft.

Что должен знать Product Manager

Щоб перевірити, чи є у кандидата необхідний досвід для цієї ролі, менеджер з найму поставить запитання про роботу та розуміння практик управління продуктами. Тут краще продемонструвати цілісне розуміння своєї роботи та того, як ця робота сприяє досягненню загальних цілей компаній. Якщо хочете стати Product Manager’ом, але ще не маєте подібного досвіду, є єдина рекомендація — пилити власні продукти! Знайдіть проблему, яка заважає вам персонально, і зробіть рішення, яке допоможе вам же — це буде найкращим продуктовим досвідом. Він пояснює, що хороший Product Manager — той, який має глибоку експертизу хоча б в одній сфері, цікавиться всіма трьома і може вільно спілкуватися з експертами кожної з цих галузей. Часто до Product Manager’ів підвищують бізнес-спеціалістів, дизайнерів чи інженерів, які проявляли ініціативу у розвитку продуктів компанії.

Кто такой продакт-менеджер и что он делает

Не менш часто плутають поняття Product Manager і Product Owner. Скрам, та й багато інших гнучких практик розробки, не є в першу чергу методологіями розвитку продукту. Основна причина хоча би в тому, що вони щільно вписані в «простір рішень» (навіяно аналогією векторного простору), замість «простору бізнес проблем». Не дивно відтак, що менеджери, які займають посаду Product Owner’а — це часто представники відділу розробки. Основна їхня роль — обслуговувати, а не створювати і направляти беклог.